Založ si blog

Kto je Peter Tóth v skutočnosti?

Dostupné a verejne známe skutočnosti. Za čias Mečiara a Dzurindu bol mainstreamovým novinárom, zároveň členom paralelnej tajnej služby. Neskôr  za Dzurindu, spravodajcom a potom funkcionárom pravej tajnej služby a potom opäť novinár, ktorý sa prezentuje, ako skvelo informovaný, nezaujatý a objektívny novinár.

Tóth je minimálne podozrivý, že pracoval v nezákonnej tajnej službe  proti republike, ale namiesto vo vyšetrovacej väzbe dnes nikto nevie kde je, no až do nedávna intenzívne pôsobil na Slovensku v bielej košieľke. Realita je taká, že to bol agent dvoch tajných služieb,  jednej nelegálnej a  ako novinár s ňou spolupracoval. Mečiar s Lexom rozhodne nie sú a neboli žiadne neviniatka. Ale to nebol ani Tóth či ďalší známi predstavitelia paralelnej tajnej služby. Pred pár rokmi  Peter Tóth patril k najbližšiemu kruhu Čarnogurského, Mikloška, kardinála Korca a pod. Jeho mama pracovala na sekretariáte KDH. Potom Tóth zradil KDH  a postavil sa za Dzurindu a brojil proti KDH.

Paralelná  tajná služba? Pracovali pre ňu aj policajti v aktívnej službe. Služba sa nijako nevolala, nemala oporu v žiadnom  zákone, nikto oficiálne nevie, kto ju platil, pre koho pracovala a čo vlastne robila. Všetci čo sa tohto projektu zúčastnili, sú minimálne podozriví zo zločinov proti republike. Tóth sa tiež  dostal do podozrenia, že z hotela Danube odfaxoval trestné oznámenie na ministra vnútra, kde ho  obvinil, že manipuloval s databázou odpočúvaných telefonátov na ministerstve.  Pokiaľ ide o to, že tajná služba uniesla Michala Kováča ml. začínam tomu skutočne veriť. No mám  otázku: Ktorá tajná služba ho uniesla? Lexova alebo Tóthova? Tóth sa ospravedlnil niekdajšiemu riaditeľovi SIS Ivanovi Lexovi. Stalo sa tak na súdnom pojednávaní na ochranu Lexovej osobnosti.

V kauze Kočner sa vynorí náhodou ďalší bývalý príslušník SIS Miroslav Kriak. Ten vo výpovedi priznal, že sledoval novinárov. Tvrdí však, že všetko nasvedčovalo tomu, že sledovanie je na pokyn externej utajenej služby. Čo je externá utajená služba?  Alebo to mám chápať tak, že aj dnes, alebo ešte stále existuje na Slovensku paralelná tajná služba? Čo asi musí Tóth vedieť, akými informáciami disponovať, keď po verejnom priznaní že pracoval v nezákonnej tajnej službe, čo sa musí pokladať za  zločin proti republike, nekoná ani prokuratúra, ani polícia ani médiá. Všetko v tichosti  ako by sa nič nestalo.

Určite by k tomu vedel viac povedať sám, momentálne stratený Tóth, možno ďalší stratený Tom Nicholson, tiež novinár a agent tajných služieb a možno niekde spolu pripravujú ďalšiu akciu proti Slovensku pre nejakú „externe utajenú službu“

Únos Michala Kováča ml. a smrť Remiáša

Jedným zo svedkov kauzy je aj Peter Tóth, ktorý vtedy ako investigatívny novinár a pracovník tajnej služby súčasne, pokrýval kauzu a mal dôveru prezidenta i jeho syna.  Cieľom únosu malo byť zdiskreditovať prezidenta Kováča, ktorý sa dostal do sporov s premiérom Vladimírom Mečiarom.

Nemá dnes tak trochu  podobný spor Kiska a Fico?  Oskar Fegyveres, korunný svedok únosu potvrdil : Po únose som dostal pol milióna šilingov, boli od Kočnera. Čo vlastne spája : paralelnú , alebo externe utajenú službu, Tótha, Kočnera a spol?

Najvyššiu spravodajskú hru v týchto príbehoch hrá zjavne niekto úplne iný.

Majo Kočner

17.01.2019

Gorila, Kuciak, Valček, Trnka, Zsuzová, Šufliarsky, Glváč,Kolár........ Pokiaľ je skutočne Kočner vinný, zaslúži si spravodlivý trest, no čím ďalej nadobúdam pocit, že média dnes určujú, viac »

Sovietska intervencia & Americká Trvalá sloboda

16.01.2019

AFGANISTAN - Písal sa rok 1975 keď Sovietske vojská vstúpili do Afganistanu. Dodnes to je označované ako ozbrojená intervencia Sovietskeho zväzu v Afganistane, na pomoc Ľudovo demokratickej strane viac »

Vlastizradca a špinavec. . . . . . .

15.01.2019

Na Slovensku mimovládna mafia, mainstream , ale aj vláda, hrubo a protizákonne porušujú Dohovor o ľudských právach Európskej únie, že máme právo vyjadriť a šíriť svoj názor. Treťosektorová viac »

marianka, starosta,

VIDEO: Nesúhlasil s praktikami stavebníkov, zapálili mu auto

17.01.2019 18:15

Tlak investorov na stavbu nových domov je v posledných rokoch silný.

Pošta

VIDEO: Pošta trvá na vyšších poplatkoch za SIPO

17.01.2019 18:00

Poplatok za sústredené inkaso platieb obyvateľstva - SIPO od nového roka vzrástol.

zjazdovka, Alpy, Zugspitze, lyžovanie, lanovka

Záchranári ukončili evakuáciu lyžiarov z lanovky, na ktorú spadol strom

17.01.2019 17:55

Polícia v okrese Ústí nad Orlicí dostala oznámenie o nehode krátko pred 13.00 h.

diviak, šumava, rádioaktivita, zima, sneh, les

Mor dorazil na hranice Slovenska

17.01.2019 17:30

Len 400 metrov od slovenských hraníc našli v Maďarsku mladého diviaka, ktorý uhynul na mor ošípaných.

Môj národ vstáva a patrí mu sláva

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 11
Celková čítanosť: 32321x
Priemerná čítanosť článkov: 2938x

Kategórie

Archív