Založ si blog

Nový silný muž Európy

Prečo si slniečkari, liberáli, tretí sektor,  mainstream  trhajú vlasy? Dôvodom je Viktor Orbán, zástanca tzv. neliberálnej demokracie, veľký kritik EU,  Sorosa, ale v prvom rade, legitímny víťaz demokratických volieb v Maďarsku – teda vôle ľudu. Slniečkari, liberáli, tretí sektor,  mainstream sa môžu postaviť aj na hlavu. Fidesz  získal vo voľbách dve tretiny kresiel. Obyčajní ľudia  pochopili, že išlo o osudové voľby, že nevolia iba poslancov, ale aj svoju budúcnosť. Fidesz na čele s Viktorom Orbánom, dal hlasno najavo v čom sú ich priority. Potlačenie nelegálneho prisťahovalectva, tzv. zákon „Stop Sorosovi“ Orbán je premiér, to je to realita.

Je označovaný  mainstreamom ako : polovičný diktátor, nacionalista, xenofób, rusofil a pod. Nemá problém obchodovať s Ruskom, Čínou, teda s kýmkoľvek pokiaľ je to pre maďarský národ prospešné. S  Čínou a Ruskom obchoduje aj USA a väčšina štátov EU. Nadnárodné koncerny z EU majú svoje „dcéry“ v strednej Amerike, Karibiku, Afrike a doma voči Rusku tvrdo presadzujú sankcie, no na druhej strane ich „ dcéry“ vo veľkom obchodujú ako s Ruskom tak s Čínou. Prečo by nemohol aj Orbán?

Orbán sa stáva nový silný muž Európy. Apeluje na tradičné hodnoty, kresťanstvo, vlastenectvo a odmieta prisťahovalectvo. Ako prvý sa postavil voči neskôr prijatému rozhodnutiu o povinnom prerozdeľovaní utečencov. Na hraniciach so Srbskom nechal postaviť plot, ktorý zabraňoval nelegálnemu vstupu migrantov. A urobil správne, len chránil Schengen. Rýchlo sme zabudli na milióny eur a všetky opatrenia pri našom vstupe do EU a čo všetko sa muselo spraviť na hranici s Ukrajinou. Orbán, čo aj niekoľko krát pánom v EU jasne vysvetlil, že len plnil a plní presne tie normy, ktoré sama EU určila na ochranu Schengenu ako podmienku Slovensku na vstup do EU. Kauza plot utíchla.

Čím až tak neskutočne Orbán rozzúril slniečkarov, liberálov, bratislavskú aj maďarskú kaviareň, tretí sektor,  mainstream a samozrejme kopu ďalších je to, že vyhnal s Maďarska Sorosove školy a neziskové organizácie. Opäť urobil len správny krok. Na Slovensku ich ešte vláda dotuje. Orbán nemal problém vystúpiť aj proti OSN, ktorá začala vyvíjať tlak na Maďarsko v súvislosti s utečencami.  Maďarsko vtedy zaplavili vlastenecké bilboardy „ Maďarsko rozhoduje, nie OSN „ čím si vyslúžil obrovský rešpekt a nárast popularity medzi obyčajnými ľuďmi. Samozrejme, že  slniečkari, liberáli, maďarská kaviareň, tretí sektor,  mainstream si trhajú vlasy a idú vyskočiť s kože.  

Čo máme my? Dlhodobo len zapredancov a vlastizradcov Slovenska. Úžerníka Kisku, ex premiéra Slovenska, najnovšie možno ústavného sudcu Fica – zbabelca a pokrytca. Doma obrovské vyhlásenia proti kvótam, migrantom a pod.  Akí sme súdržní s Českom, Poľskom, Maďarskom. To boli vyhlásenia…… Potom príde do Bruselu, sklopí uši pred dementným ožranom  akým je Jean-Claude Juncker a potichu hlasuje opačne. Presne ako všetci naši zapredaní Europoslanci. Byť premiérom Poľska, Českej republiky a Maďarska, tak tomuto zbabelcovi a klamárovi ani ruku nepodám. Lajčáka, to je tvrdý kaliber  vlastizradcu, ktorý je spoluzodpovedný za vraždenie civilného obyvateľstva v Srbsku. Bez zaváhania dokáže zradiť vlastný štát a národ. Tento človek sa nikdy nemal stať ministrom a nie uvažovať o kandidatúre na prezidenta Slovenskej republiky. Veď, keď o neho nebude po voľbách 2020, čo dúfam, záujem na Slovensku,  tak v zahraničí určite bude. Samozrejme, kde by George našiel  takého človeka, ktorý bez zaváhania zradí vlastný štát a národ. Na Slovensku. Ale bol tu predsa aj Dzurinda, ktorý povolil prelet USA stíhačiek, aby mohli humanitárne vraždiť civilné srbské obyvateľstvo a jeho minister zahraničia Kukan, otvorene povie, že to bola naša daň za vstup do NATO.

Dnešné rozbíjanie  národnej suverenity Slovanských krajín a následné rozbitie Ruska  je prioritou  EÚ a USA. V poslednej dobe EÚ ešte intenzívnejšie útočí na Poľsko a Maďarsko. Dôvod? Odmietajú migračnú politiku. Opilec Jean-Claude Juncker a celá tá zberba okolo neho v Europarlamente pozabudli, že migračná a azylová politika  je výlučne v kompetencii členského štátu!!!

Orbán dúfa, že po tohtoročných európskych voľbách saantiimigračné sily stanú väčšinou vo všetkých európskych inštitúciách“ vrátane Európskeho parlamentu (EP) a Európskej komisie (EK).

No nie je to len Orbán, ktorý nedá spávať mainstreamu. Na scéne je ďalší  reálne uvažujúci politik. Talian Salvini. V Poľsku postavil os Rím – Varšava do protikladu k európskemu spojenectvu medzi Francúzskom a Nemeckom a podobne ako Orbán vyjadril nádej, že po júnových voľbách do EP bude Európa vyzerať úplne inak ako dnes. Eurovoľby budú podľa Salviniho začiatkom novej európskej jari“

Majo Kočner

17.01.2019

Gorila, Kuciak, Valček, Trnka, Zsuzová, Šufliarsky, Glváč,Kolár........ Pokiaľ je skutočne Kočner vinný, zaslúži si spravodlivý trest, no čím ďalej nadobúdam pocit, že média dnes určujú, viac »

Sovietska intervencia & Americká Trvalá sloboda

16.01.2019

AFGANISTAN - Písal sa rok 1975 keď Sovietske vojská vstúpili do Afganistanu. Dodnes to je označované ako ozbrojená intervencia Sovietskeho zväzu v Afganistane, na pomoc Ľudovo demokratickej strane viac »

Vlastizradca a špinavec. . . . . . .

15.01.2019

Na Slovensku mimovládna mafia, mainstream , ale aj vláda, hrubo a protizákonne porušujú Dohovor o ľudských právach Európskej únie, že máme právo vyjadriť a šíriť svoj názor. Treťosektorová viac »

Pošta

VIDEO: Pošta trvá na vyšších poplatkoch za SIPO

17.01.2019 18:00

Poplatok za sústredené inkaso platieb obyvateľstva - SIPO od nového roka vzrástol.

zjazdovka, Alpy, Zugspitze, lyžovanie, lanovka

Záchranári ukončili evakuáciu lyžiarov z lanovky, na ktorú spadol strom

17.01.2019 17:55

Polícia v okrese Ústí nad Orlicí dostala oznámenie o nehode krátko pred 13.00 h.

diviak, šumava, rádioaktivita, zima, sneh, les

Mor dorazil na hranice Slovenska

17.01.2019 17:30

Len 400 metrov od slovenských hraníc našli v Maďarsku mladého diviaka, ktorý uhynul na mor ošípaných.

Vietnam Facebook logo

Facebook zrušil stovky účtov s väzbami na Rusko

17.01.2019 16:56

Firma zasiahla proti koordinovaným nedôveryhodne pôsobiacim stránkam s pôvodom v Rusku.

Môj národ vstáva a patrí mu sláva

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 11
Celková čítanosť: 32298x
Priemerná čítanosť článkov: 2936x

Kategórie

Archív